Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler www.karsguncel.com Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Kars`tan Habersiz Kalmayın!... Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler tr Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler http://www.karsguncel.com/imagestore/logo.jpg http://www.karsguncel.com Kafkas Üniversitesi'nde İnsan Sağlığını Tehdit Eden Görüntüler http://www.karsguncel.com/kafkas-universitesi-nde-insan-sagligini-tehdit-eden-goruntuler-8619h.htm Kafkas Üniversitesi'nde çekilen görüntülerde öğrenci ve personellerin yemek yedi tabaklardan kedi ve köpeklerin yemek yemesi tepkilere neden oldu. Kars Jandarması Dünya Kadınlar Gününü Kutladı http://www.karsguncel.com/kars-jandarmasi-dunya-kadinlar-gununu-kutladi-8618h.htm Kars'ta jandarma ekipleri Dünya Kadınlar Günü'nde farkındalık oluşturarak hem kadınların gününü kutladı, hemde bilgilendirmelerde bulundular. Kars'ta O Bölgeleri Giriş Yasağı İlan Edildi http://www.karsguncel.com/kars-ta-o-bolgeleri-giris-yasagi-ilan-edildi-8617h.htm Kars Valiliği açıkladı belirtilen bölgelere o tarihler arasında ağır silah atışları icra edileceğinden giriş çıkışlar yasaklandı. Kars'ta Sadece O Firma Yatırım Teşvik Belgesi Aldı http://www.karsguncel.com/kars-ta-sadece-o-firma-yatirim-tesvik-belgesi-aldi-8616h.htm Resmi Gazetede'de yayınlanan yatırım teşvik belgesi alan işletmeler arasında Türkiye genelinde 637 firma olurken Kars'tan sadece AKPOL Tekstil isimli firma listeye girerek teşvik belgesi aldı. Kars Jandarmadan Define Avcılarına Suç Üstü http://www.karsguncel.com/kars-jandarmadan-define-avcilarina-suc-ustu-8615h.htm Kars'ta jandarma ekipleri boş evin duvarları arasında define kazısı yapan 2 kişiyi suç üstü yakaladı. Karsspora Miniklerden Anlamlı Destek http://www.karsguncel.com/karsspora-miniklerden-anlamli-destek-8614h.htm Kars'ta KAKÜV öğrencilerinin hazırladığı Karsspora destek videosu izleyenlerden beğeni topladı Başkan Bilgen İşçileri Sevindirecek Açıklamayı Yaptı, Maaşlar Yarın Hesaplarda http://www.karsguncel.com/baskan-bilgen-iscileri-sevindirecek-aciklamayi-yapti-maaslar-yarin-hesaplarda-8613h.htm Kars Belediye Başkanı Ayhan Bilgen yaptığı açıklamada; "Maaş hesapları üzerindeki bloke kaldırıldı. İşcilerimiz yarın maaşlarını çekebilecekler."dedi. Kars'ta Gizli Buzlanma Kaza Yaptırdı http://www.karsguncel.com/kars-ta-gizli-buzlanma-kaza-yaptirdi-8612h.htm Kars'ta gizli buzlanma nedeniyle sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil kaza yaparak durabildi. Kars'tan Sınır Ötesi Harekata Giden UMKE Ekibine Ödül http://www.karsguncel.com/kars-tan-sinir-otesi-harekata-giden-umke-ekibine-odul-8611h.htm Kars Valisi Türker Öksüz, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekâtı’na katılan UMKE Personeline Teşekkür Belgesi İle Ödüllendirdi Cüneyt Özdemir’den çok konuşulacak ‘Kars lobisi ve kaz’ açıklaması! http://www.karsguncel.com/cuneyt-ozdemir-den-cok-konusulacak-kars-lobisi-ve-kaz-aciklamasi-8610h.htm İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir grup gazeteci ve siyasetçinin, Kars kazının tanıtımı amacıyla bir restoranda düzenlenen yemekteki görüntüleri, bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Kars'ta İl Müdürleri Toplantısı Yapıldı http://www.karsguncel.com/kars-ta-il-mudurleri-toplantisi-yapildi-8609h.htm Vali Türker Öksüz’ün Başkanlığında İl Müdürleri Toplantısı Yapıldı Çıldır Gölü Festival Alanı Çamurdan Kurtuluyor http://www.karsguncel.com/cildir-golu-festival-alani-camurdan-kurtuluyor-8608h.htm Kış aylarında buz tutan yüzeyinde festival düzenlenen Çıldır gölü kenarında çevre düzenlemesi çalışmaları başladı. Kars'ta 1 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı http://www.karsguncel.com/kars-ta-1-koy-yolu-ulasima-kapandi-8607h.htm Kars'ta etkili olan kar yağışı dolayısıyla bir köye ulaşım sağlanamıyor, karla mücadele ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Kars 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane Listesi http://www.karsguncel.com/kars-2019-yili-aralik-ayi-nobetci-eczane-listesi-8606h.htm Kars 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane Listesi Tek Tip Sigara Paketleri Piyasaya Sürülüyor http://www.karsguncel.com/tek-tip-sigara-paketleri-piyasaya-suruluyor-8605h.htm Yarından itibaren tütün ürünlerinde standart siyah paket uygulamasına geçilirken, üzerindeki fotoğrafların paketten soğutmak için yapıldığı görülüyor. Sarıkamış Kayak Merkezinde Sezonun İlk Test Kayağı Yapıldı http://www.karsguncel.com/sarikamis-kayak-merkezinde-sezonun-ilk-test-kayagi-yapildi-8604h.htm Karsın Sarıkamış İlçesinde bulunan kayak merkezinde yeni sezonun ilk test kayağı yapıldı. Kars Polisi 200 Çocuğu Sinemayla Buluşturdu http://www.karsguncel.com/kars-polisi-200-cocugu-sinemayla-bulusturdu-8603h.htm Kars'ta TDP polisleri öğrencilerin birlik-beraberlik ve kardeşlik duygusunun güçlendirilmesi için 200 öğrenciye sinemayla buluşturma etkinliği düzenledi. Kars'taki Fuhuş Operasyonunda Yeni Gelişme http://www.karsguncel.com/kars-taki-fuhus-operasyonunda-yeni-gelisme-8602h.htm Kars'ta polis ekiplerince gerçekleştirilen son zamanların en kapsamlı fuhuş operasyonunda zanlılar hakim karşısına çıkartıldı. Gözaltına alınan 41 zanlıdan 8'i tutuklanırken, 23 yabancı uyruklu bayanın sınır dışı edileceği bilgisine ulaşıldı. Kars Belediyesine Vatandaştan Temizlik Malzemesi Desteği http://www.karsguncel.com/kars-belediyesine-vatandastan-temizlik-malzemesi-destegi-8600h.htm Kars'ta bazı vatandaşlar belediyeye destek olmak amacıyla çöp kovası ve temizlik malzemesi hediye ederken, belediyede çalışan bir şirket personeli ise içeride bulunan 2 aylık maaşını bağışladı. Karslı Gencin Hava Durumunu Anlatışı Gülümsetti http://www.karsguncel.com/karsli-gencin-hava-durumunu-anlatisi-gulumsetti-8599h.htm Kars'ta yaşayan gencin akşam saatlerinde hava durumuyla alakalı olarak yaptığı paylaşım izleyenleri gülümsetti.