Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler www.karsguncel.com Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Kars`tan Habersiz Kalmayın!... Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler tr Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler http://www.karsguncel.com/imagestore/logo.jpg http://www.karsguncel.com London Cafe Kars'ta Hiraizerdüş Rüzgarı estirdi http://www.karsguncel.com/london-cafe-kars-ta-hiraizerdus-ruzgari-estirdi-8329h.htm Kars'ta popüler müzik grubu Hiraizerdül konseri yapıldı Kars Valiliği Acil Durum Toplanma Alanlarını Açıkladı http://www.karsguncel.com/kars-valiligi-acil-durum-toplanma-alanlarini-acikladi-8328h.htm 2019 yılının İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından afetlere hazırlık yılı olarak ilan edilmesinin ardından her ay bir afet konusu tema alınarak eğitim ve tanıtım çalışmaları kapsamında çeşitli faaliyetler yapılmakta. Kars Jandarma Huzur Olsun Diye 1690 Kişiye GBT Sorgusu Yaptı http://www.karsguncel.com/kars-jandarma-huzur-olsun-diye-1690-kisiye-gbt-sorgusu-yapti-8327h.htm Kars'ta jandarma ekipleri “Türkiye Huzur ve Güven Uygulaması” kapsamında 326 personel ile uygulama yaptı. Kars Belediyesi 6 Aylık Çalışmalarını Açıkladı http://www.karsguncel.com/kars-belediyesi-6-aylik-calismalarini-acikladi-8326h.htm Kars Belediyesi'nden yerel seçimlerden sonraki 6 aylık çalışmaların anlatıldığı bilgilendirme paylaşımı yapıldı. FOX Tv'de Yayınlanan Bir Aile Hikayesi Kars'ta Sahne Çekti http://www.karsguncel.com/fox-tv-de-yayinlanan-bir-aile-hikayesi-kars-ta-sahne-cekti-8325h.htm FOX Tv'de yayınlanan Bir Aile Hikayesi'nin 17. bölümünde bazı sahneler Kars'ta çekildi. Kars'ta Unutulan Kültürümüzü Yaşatmak İçin Bilimsel Çalışma Başlatıldı http://www.karsguncel.com/kars-ta-unutulan-kulturumuzu-yasatmak-icin-bilimsel-calisma-baslatildi-8324h.htm Kars'ta Kafkas Üniversitesi Konservatuarı Geleneksel Türk Müziği bölümü akademisyenlerinden Dr. Öğrt. üyesi Sibel Polat ve lisans öğrencisi Ferhat Acay, kaybolmaya yüz tutmuş Türk halk müziği eserlerini gün yüzüne çıkarmak için bilimsel çalışma başlattı. KYK Öğrencilerinden Barış Pınarı Harekatına Destek http://www.karsguncel.com/kyk-ogrencilerinden-baris-pinari-harekatina-destek-8323h.htm KYK öğrenci yurtlarında barınan öğrencilerden mehmetciğimiz tarafından sınır ötesinde sürdürülen Barış Pınarı Harekatına destek. Kars'ta Kışlık Patates Hasadı Başladı http://www.karsguncel.com/kars-ta-kislik-patates-hasadi-basladi-8322h.htm Kars'ta çiftçiler, havaların erken soğumasıyla patates tarlalarından kışlık mahsullerini toplamaya başladı. Kars Polisi Sigara Kaçakçılarına ve Sigara Tüketimine Savaş Açtı http://www.karsguncel.com/kars-polisi-sigara-kacakcilarina-ve-sigara-tuketimine-savas-acti-8321h.htm Kars'ta polis ekipleri sigara kaçakçılığı, kaçak bahis ve kapalı alanlarda sigara tüketimine karşı denetlemelerini aralıksız sürdürüyor. Kişi Başı Ortalama 224 Litre Su Tükettik http://www.karsguncel.com/kisi-basi-ortalama-224-litre-su-tukettik-8320h.htm 2018 yılında belediyeler tarafından su kaynaklarından 6,2 milyar m3 su çekilirken, kişi başına ortalama 224 litre su tüketildiği görüldü. Yenişehir Ortaokulundan İki Branşta İl Birinciliği http://www.karsguncel.com/yenisehir-ortaokulundan-iki-bransta-il-birinciligi-8319h.htm Kars'ta Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen müsabakalarda Yenişehir Ortaokulu hentbol ve masa tenisinde il birincilikleri elde etti. Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Kars'a Geliyor http://www.karsguncel.com/kamu-basdenetcisi-seref-malkoc-kars-a-geliyor-8318h.htm Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, 15 Ekim 2019 tarihinde Kars’ta olacak. Kars'ta Cevriye Tatış Ortaokulu İl Birincisi Oldu http://www.karsguncel.com/kars-ta-cevriye-tatis-ortaokulu-il-birincisi-oldu-8316h.htm Amatör spor haftasında hem yıldız erkekler de hem de yıldız kızlarda basketbol yarışmalarında Cevriye Tatış Ortaokulu il şampiyonu oldu. Karslı Yazar İsa Yılmaz'ın Kars Romanları Üniversitelerde http://www.karsguncel.com/karsli-yazar-isa-yilmaz-in-kars-romanlari-universitelerde-8315h.htm Karslı Yazar İsa Yılmaz'ın Kars'ta geçen iki romanı üniversite ders kitaplarına girdi. Kars Jandarmadan Kaçak Sigara Operasyonu http://www.karsguncel.com/kars-jandarmadan-kacak-sigara-operasyonu-8314h.htm Kars'ta jandarma ekipleri tarafından durdurulan araçta 1450 paket kaçak sigara ele geçirilirken, şahsa 20 Bin 300 TL para cezası uygulandı. Kars Valisi Paşaçayır Mahallesinde Halkın Derdini Dinledi http://www.karsguncel.com/kars-valisi-pasacayir-mahallesinde-halkin-derdini-dinledi-8313h.htm Kars Valisi Türker Öksüz Paşaçayır Mahallesi halkı ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyip yetkililere talimat verdi. Kars'ta Yayalara Trafik Işıkları Bilgilendirmesi http://www.karsguncel.com/kars-ta-yayalara-trafik-isiklari-bilgilendirmesi-8312h.htm Kars'ta trafik ekipleri kavşaklarda trafik ışıklarında yayaların geçiş haklarını belirten broşür dağıttı. Karslı Taksicilercen Barış Pınarı Harekatına Destek Konvoyu http://www.karsguncel.com/karsli-taksicilercen-baris-pinari-harekatina-destek-konvoyu-8310h.htm Kars'ta ticari taksi işletmecileri TSK tarafından yürütülen Barış Pınarı Harekatına destek olmak amacıyla araçlarıyla konvoy yaparak şehir turu attılar Kars'ta Afet ve Acil Durum Toplantısı Yapıldı http://www.karsguncel.com/kars-ta-afet-ve-acil-durum-toplantisi-yapildi-8311h.htm Kars'ta Vali Öksüz başkanlığında tüm kamu kurumlarının katılımı ile İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Barış Pınarı Harekatında 228 Terörist Öldürüldü http://www.karsguncel.com/baris-pinari-harekatinda-228-terorist-olduruldu-8309h.htm Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Barış Pınarı Harekâtı'nda 228 teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.