Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler www.karsguncel.com Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Kars`tan Habersiz Kalmayın!... Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler tr Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler http://www.karsguncel.com/imagestore/logo.jpg http://www.karsguncel.com Ayhan Bilgen Digor İlçesinde Seçim Çalışmalarına Başladı http://www.karsguncel.com/ayhan-bilgen-digor-ilcesinde-secim-calismalarina-basladi-5700h.htm Ayhan Bilgen Digor İlçesinde Seçim Çalışmalarına Başladı Kars CHP'nin Adayları Yine Değişti http://www.karsguncel.com/kars-chp-nin-adaylari-yine-degisti-5699h.htm Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin aday listesi karman çorman oldu. Birkaç günde sık sık değişen listeler Kars kamuoyunda tepkilere neden oldu. Kars AK Parti 24 Haziran İçin Esnaf Ziyaretinde http://www.karsguncel.com/kars-ak-parti-24-haziran-icin-esnaf-ziyaretinde-5698h.htm Kars AK Parti 24 Haziran İçin Esnaf Ziyaretinde Jandarma Genel Komutanı Kars'ta http://www.karsguncel.com/jandarma-genel-komutani-kars-ta-5697h.htm Jandarma Genel Komutanı Orgeneral ARİF Çetin bir dizi temas ve ziyaret için Kars'a geldi. Orgeneral Arif Çetin Kars Valisi Rahmi Doğan'ı ziyaret etti. Kars'ta AK Parti Adayları Tanıtıldı http://www.karsguncel.com/kars-ta-ak-parti-adaylari-tanitildi-5696h.htm AK Parti Kars Milletvekili adayları düzenlenen programla partililere tanıtıldı. Kafkas Üniversitesi'nde Görevli Doç. Dr. Sebahattin Yıldız En İyi Ödülünü Aldı http://www.karsguncel.com/kafkas-universitesi-nde-gorevli-doc-dr-sebahattin-yildiz-en-iyi-odulunu-aldi-5695h.htm Kafkas Üniversitesi'nde görevli Doç. Dr. Sebahattin Yıldız'a 90 farklı üniversite 279 bilim insanının katıldığı kongrede "En İyi Bildiri Ödülü" verildi. AK Parti'nin Kars Milletvekili Adayları Tanıtıldı http://www.karsguncel.com/ak-parti-nin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-5694h.htm AK Parti'nin Kars Milletvekili adayları Ankara'da düzenlenen toplantıda tanıtıldı. Kağızman'da M 16 Silah ve Malzeme Ele Geçirildi http://www.karsguncel.com/kagizman-da-m-16-silah-ve-malzeme-ele-gecirildi-5693h.htm Karsın Kağızman ilçesinde yürütülen terör operasyonunda 'da M 16 Silah ve bazı örgütsel malzeme ele geçirildi. Kars'ta Suriyeli Dilencilere Jandarma Operasyonu http://www.karsguncel.com/kars-ta-suriyeli-dilencilere-jandarma-operasyonu-5692h.htm Kars'ta Suriyeli Dilencilere Jandarma Operasyonu Kars’ta İlk Seçim Protestosu, Köy Olarak Oy Kullanmayacaklar http://www.karsguncel.com/kars-ta-ilk-secim-protestosu-koy-olarak-oy-kullanmayacaklar-5691h.htm Kars’ta Karakurt İlçesi 24 Haziranda yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için sandığa gitmeme kararı alıp şehrin ortasına afiş astılar. Kars'ta 260 Polisle Türkiye Asayiş Huzur Uygulaması http://www.karsguncel.com/kars-ta-260-polisle-turkiye-asayis-huzur-uygulamasi-5690h.htm Kars İl Emniyet Müdürlüğü Kars Merkez ve İlçelerinde 41 ekip, 260 personelin katılımıyla 12 noktada eş zamanlı Türkiye Asayiş Huzur Uygulaması yaptı. Kars'ta İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri'nden Bilim Şenliği http://www.karsguncel.com/kars-ta-imam-hatip-ortaokulu-ogrencileri-nden-bilim-senligi-5689h.htm Kars'ta Hacı Sait İlbeyi İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri tarafından hazırlanan birbirinden farklı icatların olduğu TÜBİTAK Bilim Fuarı etkinliği gerçekleştirildi. Kars'ta 690 Polise Seçim Eğitimi http://www.karsguncel.com/kars-ta-690-polise-secim-egitimi-5688h.htm Kars İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, 690 polise Seçim Güvenliği ve Propaganda Esasları hakkında eğitim semineri verildi. Kars'ta 'niye oruç tutmuyorsun, Sigara İçiyorsun' Kavgası http://www.karsguncel.com/kars-ta-niye-oruc-tutmuyorsun-sigara-iciyorsun-kavgasi-5687h.htm Kars'ta "niye oruç tutmuyorsun, Sigara İçiyorsun" saldırısı bugün yaşandı. Kars AK Parti Cuma Günü Adaylarını Tanıtacak http://www.karsguncel.com/kars-ak-parti-cuma-gunu-adaylarini-tanitacak-5686h.htm Kars AK Parti Cuma Günü Adaylarını Tanıtacak Filistine Yardım İçin Genelge Yayınlandı http://www.karsguncel.com/filistine-yardim-icin-genelge-yayinlandi-5685h.htm Filistine Yardım İçin Başbakanlık 2018/10 sayılı Genelge Yayınlandı AK Parti Kars Milletvekili Adayı Yunus Kılıç, Gündemi Değerlendirdi http://www.karsguncel.com/ak-parti-kars-milletvekili-adayi-yunus-kilic-gundemi-degerlendirdi-5684h.htm Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakan Danışmanı AK Parti Kars Milletvekili adayı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Ankara’da Harman FM’de gazeteci Ömer Erim Baştimar’ın hazırlayıp sunduğu "Ekonomi Aktüel" programına katıldı. Kağızman'da Öldürülen Terörist Sayısı 12'ye Yükseldi http://www.karsguncel.com/kagizman-da-oldurulen-terorist-sayisi-12-ye-yukseldi-5683h.htm Kars'ın Kağızman ilçesinde Çemçe-Madur bölgesinde terör örgütüne yönelik hava harekatında etkisiz hale getirilen terörist sayısı 12'ye yükseldi. Kars Valiliği Açıkladı, 6 Terörist Etkisiz Hale Getirildi http://www.karsguncel.com/kars-valiligi-acikladi-6-terorist-etkisiz-hale-getirildi-5682h.htm Kars Valiliği Açıkladı, 6 Terörist Etkisiz Hale Getirildi Kars'ta Lastiği Patlayan Otomobil Takla Attı http://www.karsguncel.com/kars-ta-lastigi-patlayan-otomobil-takla-atti-5681h.htm Ş. K. idaresindeki 06 FG 5830 plakalı otomobil seyir halindeyken aracın sol ön lastiği bilinmeyen bir nedenle patladı. Patlamanın etkisiyle refüje çarpan araç takla attı.