Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler www.karsguncel.com Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Kars`tan Habersiz Kalmayın!... Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler tr Kars Haberleri.com | Karsgüncel.com | karsgüncel | Kars Güncel Haber | Kars Güncel | Kars Haberleri | Kars Haber | Kars haberler http://www.karsguncel.com/imagestore/logo.jpg http://www.karsguncel.com Kars'ta Yolcu Taşımacılığı Yapan Araçlara Korona Denetimi http://www.karsguncel.com/kars-ta-yolcu-tasimaciligi-yapan-araclara-korona-denetimi-9817h.htm Kars'ta polis ekipleri koranavirüs tedbirleri kapsamında yolcu taşımacılığı yapan toplu ulaşım araçlarına yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Kars'ta Uyuşturucu Operasyonu http://www.karsguncel.com/kars-ta-uyusturucu-operasyonu-9816h.htm Kars'ta meyve kasaları arasında saklanarak sevk edilmek istenen uyuşturucu Narkotik Şube ekipleri tarafından bulundu. Vali Türker Öksüz Kars'ta Devam Eden Projeleri İnceliyor http://www.karsguncel.com/vali-turker-oksuz-kars-ta-devam-eden-projeleri-inceliyor-9815h.htm Kars Valisi Türker Öksüz yapımına devam edilen Namık Kemal İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve restorasyon çalışması süren Polis Evi binasında çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Kars Valiliği Yeni Düğün ve Asker Uğurlama Kararlarını Açıkladı http://www.karsguncel.com/kars-valiligi-yeni-dugun-ve-asker-ugurlama-kararlarini-acikladi-9814h.htm Kars Valiliği 6 maddelik yeni Koronavirüs tedbir kararlarını açıkladı. Düğün, nişan gibi etkinliklerde saatleri ve ilgili kolluk birimine bildirme zorunluluğu getirildi. Kars'ta Üreticiden Kredi Kartına Hisseli Kurbanlık Kampanyası http://www.karsguncel.com/kars-ta-ureticiden-kredi-kartina-hisseli-kurbanlik-kampanyasi-9813h.htm Kars'ta büyükbaş hayvan üreticisi Ersul Morkoç yaklaşan kurban bayramı ve coronavirüs salgını nedeniyle yeni kampanya imkanı sundu. Gram Altın 400 Lirayı Aştı http://www.karsguncel.com/gram-altin-400-lirayi-asti-9812h.htm Altın yükselişe geçti, gram altın Cumhuriyet tarihinin rekor seviyesini gördü. Kars'ta Polis Ekipleri Maske Denetlemesinde http://www.karsguncel.com/kars-ta-polis-ekipleri-maske-denetlemesinde-9811h.htm Kars'ta polis ekipleri kent genelinde özellikle yoğun caddelerde koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlara maske denetimi yaptı Kars ARAS Edaş'tan Türk Kızılay'ına Destek http://www.karsguncel.com/kars-aras-edas-tan-turk-kizilay-ina-destek-9810h.htm Kars'ta Kızılay da görevli sağlık personelleri nezaretinde gerçekleşen kan verme faaliyeti Aras EDAŞ Kars İl Koordinatörlüğünde yapıldı. Aras EDAŞ personelleri kan bağışı yaptı. SERKA 17 Milyon Mali Destek Verecek http://www.karsguncel.com/serka-17-milyon-mali-destek-verecek-9809h.htm Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) kış, doğa, kültür turizmi, yöresel ürün üretimini geliştirmek ve kadın ile gençlerin sosyal donatılara ulaşma olanaklarını arttırmak amacıyla 17 milyon TL bütçeli mali destek programına çıktı. Kars'ta Kadına Şiddetle Mücadele Toplantısı http://www.karsguncel.com/kars-ta-kadina-siddetle-mucadele-toplantisi-9808h.htm Kars'ta kadına yönelik şiddetle mücadele il koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Köroğlu Barajı ve Kotanlı HES Santrali Hizmete Açıldı http://www.karsguncel.com/koroglu-baraji-ve-kotanli-hes-santrali-hizmete-acildi-9807h.htm DSİ 24. Bölge Müdürlüğü'nün Ardahan'ın Çıldır ilçesinde yaptığı Köroğlu Barajı ve Kotanlı HES Tesisleri'nin açılışı gerçekleştirildi. Kafkas Üniversitesi'nde 3 Yeni Bölüm Açılıyor http://www.karsguncel.com/kafkas-universitesi-nde-3-yeni-bolum-aciliyor-9806h.htm KAÜ tarafından Yükseköğretim Kurulu’na (YÖK) yapılan başvuru sonucunda 9 bölüme 1165 öğrenci alımına ve 3 yeni bölümün açılmasına karar verildi. Vali Türker Öksüz Kars'ta Bilinçli Hayvancılığın Gelişimi İçin Çiftçilerin Yanında http://www.karsguncel.com/vali-turker-oksuz-kars-ta-bilincli-hayvanciligin-gelisimi-icin-ciftcilerin-yaninda-9805h.htm Vali Türker Öksüz, Kars'ta bilinçli hayvancılık faaliyetinin gelişmesi için işletmeleri ziyaret ederek bilgiler alıyor. Kars'ta Ustam Dekorasyon Vatandaşların Hizmetinde http://www.karsguncel.com/kars-ta-ustam-dekorasyon-vatandaslarin-hizmetinde-9804h.htm Ustam Dekorasyon Kars'ta evlerinizde yenilik yapmaya geliyor. Kars Polisinden 63 Bin Liralık Radar Cezası http://www.karsguncel.com/kars-polisinden-63-bin-liralik-radar-cezasi-9803h.htm Kars'ta trafik ekiplerinin 3-5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği trafik denetimlerinde kural ihlali yapan 145 sürücüye 63 Bin lira para cezası kesildi. Kars'ta Kurallara Uymayan 44 Sürücüye 12 Bin Lira Para Cezası http://www.karsguncel.com/kars-ta-kurallara-uymayan-44-surucuye-12-bin-lira-para-cezasi-9802h.htm Kars'ta jandarma ekiplerinin yaptığı trafik denetiminde kural ihlali yapan ve hız limitlerine uymayan 44 araç sürücüsüne 12 Bin 772 lira para cezası kesildi. Kars'ta Uyuşturucu Madde Olan Kenevir Operasyonu http://www.karsguncel.com/kars-ta-uyusturucu-madde-olan-kenevir-operasyonu-9801h.htm Kars'ta jandarma ekipleri bir evin bahçesine ekili halde 1849 kök kenevir maddesi tespit etti. Kars Belediyesi Asfalt ve Yama Çalışmalarına Yoğunlaştı http://www.karsguncel.com/kars-belediyesi-asfalt-ve-yama-calismalarina-yogunlasti-9799h.htm Kent genelinde hasar görerek halkın mağdur olmasına sebep olan yollarda bakım ve onarım çalışmalarını aşamalı biçimde başlatan Kars Belediyesi, asfalt yama alışmalarını yoğunlaştırdı. Kars'ta Apartman Dairesinde Yangın http://www.karsguncel.com/kars-ta-apartman-dairesinde-yangin-9798h.htm Kars'ta apartman dairesinde çıkan yangın nedeniyle binada yaşayan vatandaşlar tahliye edildi. Kars'ta Bazı Köylerde Sağanak Yağış Hasara Neden Oldu http://www.karsguncel.com/kars-ta-bazi-koylerde-saganak-yagis-hasara-neden-oldu-9797h.htm Kars'ın Akyaka ilçesindeki sel baskınında suyun geliş anı vatandaşların cep telefonlarıyla saniye saniye kaydedildi.