25 Ağustos 2019 Pazar
Anasayfa > TÜRKİYE > Sarıkamış'ın Telesiyej Arızasını Görenler Uludağ'da Sus Pus Oldular.

Sarıkamış'ın Telesiyej Arızasını Görenler Uludağ'da Sus Pus Oldular.

18.01.2019 18:39 12 14 16 18 yazdır
30 Aralık 2018 Günü Sarıkamış Kayak Merkezi'nde geçici olarak oluşan telesiyej arızasında kıyamet koparanlar Uludağ'daki arıza için sus pus oldular.
Sarıkamış'ın Telesiyej Arızasını Görenler Uludağ'da Sus Pus Oldular.
Kars Güncel- 30 Aralık 2018 Günün Sarıkamış Kayak Merkezide telesiyej arızası yaşanmasından ötürü tüm ulusal kanallar Sarıkamış'ı canlı yayınlarla, son dakikalarda, alt yazılarla günlerce eleştirmişlerdi. 2 gün önce benzer bir arıza ise Bursa Uludağ'da yaşandı ve 11 kişi telesiyejde 1,5 saat mahsur kaldı. Sadece Sarıkamış'ta değil Türkiye'nin hiç bir kayak merkezinde istenmeyen bu tür arızaların olması bir kez daha gözler önüne sermiş oldu ki bu tür arızalar bir tek Sarıkamış'ta değil her yerde olabiliyormuş. Ama burada eleştirilecek başka bir konu ise Sarıkamış'ı günlerce gündeminden düşürmeyen ulusal tv ve haber siteleri ne hikmetse Uludağ'daki telesiyej arızasını neredeyse görmezden geldi. Sarıkamış'ı günlerce manşetlerinden düşürmeyen ulusal haber siteleri ve televizyonlar ne oldu ki Uludağ'daki arızayı adeta görmezden gelip Sarıkamış'ı günlerce kara propagandasını yaptılar? 

Diğer bir konu ise Sarıkamış'taki arıza için linç kampanyası başlatanlar eleştirenler acaba Uludağ'daki arıza için aynı hassasiyeti gösterecekler mi bu bilinmez ama Sarıkamış'taki arızaya bir benzer arıza ise Uludağ'da meydana geldi bunu da buradan bildirmek isteriz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri